Nowa strona TMVIA.pl już działa

Od kilku dni działa nowa strona TM-VIA. Pod adresem TMVIA.pl możecie zobaczyć naszą firmę w nowej internetowej odsłonie.

Jak Wam się podoba? :)

Pozdrawiamy z Lublina! :)

Galeria

W tej galerii znajdują się 24 zdjęcia.

Na budowie drogi S17 w okolicach Lublina, mimo trwającej zimy, prowadzone są ostatnie prace przed dopuszczeniem drogi do ruchu. TM-VIA wykonuje dla głównego wykonawcy prace związane z docelową organizacją ruchu – stawiamy między innymi bramownice ze znakami, bariery oddzielające jezdnie … Czytaj dalej

WOŚP 2013 – dziękujemy!

Galeria

W tej galerii znajduje się 7 zdjęć.

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Jak było? Mamy nadzieję na kolejny rekord W Krakowie, jak zapowiadaliśmy, nasze zabezpieczenia (głównie bariery) można było spotkać w trzech miejscach: na parkingu Centrum Handlowego M1, pod byłym hotelem Forum oraz w … Czytaj dalej

TM-VIA wspiera WOŚP 2013

O tym, że warto pomagać innym, nie trzeba nas przekonywać. Dlatego też wspieramy XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

13 stycznia nasze elementy zabezpieczenia spotkacie w trzech miejscach w Krakowie: pod dawnym hotelem Forum, gdzie odbywać będą się m.in. rajdowe pokazy, pod Centrum Handlowym M1, gdzie, oprócz podziwiania motocyklistów, będzie można zobaczyć, jak działa sprzęt wykorzystywany przez naszą firmę w pracach na drogach oraz pod Bonarka City Center, gdzie oprócz wrażeń sportowych na najmłodszych będzie czekała niespodzianka – każde dziecko będzie mogło dokleić swój element do serca, które znajduje się na specjalnie na tę okazję zrobionym symbolicznym czeku, wykonanym na prawdziwej drogowej tablicy!